International digital journal N 1

Thursday, November 24, 2022

“Мій шлях – це постійне навчання, удосконалення вже набутих знань та робота над собою”. Інтерв’ю з Наталією Лорес

Смотрите также

Наши партнеры
Реклама

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Наталія Лорес – засновник та керівник топ-студії професійного вокалу для дітей та дорослих Vocal Studio by Natalia Lores, вокальний тренер, автор пісень, суддя міжнародних та українських конкурсів. 

Яка твоя найбільша мрія?

Їх дуже багато! Більшість мрій тримаю в секреті до їх здійснення!

Кращий спогад дитинства

Це похід до школи в перший клас! Я пам’ятаю, як рахувала дні. Я закохалася в школу, в навчання з перших днів. Коли мене водили до школи, я просила маму брати не тільки зошити та підручники, які по розкладу, а й все, що в мене є. Я дуже хвилювалася, що розклад зміниться, а я буду без книжки. Це було дуже смішно. Моя мама носила все деякий час, мене неможливо було переконати, і я всерйоз хвилювалася, настільки для мене це було важливо. А потім мама попросила вчительку пояснити мені, що таке розклад і що я можу бути спокійна. Я так пам’ятаю цю розмову! Її підхід, посмішка, голос, розуміння та повага до мене, як до дитини, мене підкорили. Вже тоді закохалася в першу вчительку і хотіла бути на неї схожа. Саме за шкільною партою першого класу я відчула, що маю мрію навчати інших.

Ти про щось шкодуєш у своєму житті?

Ні. Не шкодую навіть про моменти, у яких було важко, не шкодую про кожен свій негативний досвід. Адже, якби я не помилялася, не долала перешкоди, я б не змогла навчити це робити інших. Вважаю, що не можна шкодувати про те, що було, на це вже не можливо вплинути. А от на майбутнє можна. Тому фокусуюся на моменті тут і зараз.

За що ти найбільше вдячна своїм батькам? Які цінності взяла від них? 

Я безмежно вдячна своїм батькам за життя та виховання.

Мене сприймали та поважали ще змалечку, як дорослу, і завжди прислухалися. У всьому мій вибір цінували, мені довіряли. Чи то досягнення, поразка, будь-який досвід, проблеми в школі чи навіть перше кохання – я вільно на такі теми могла поділитися з мамою або татом. І вони у відповідь були щирими зі мною. Мені дали відчуття того, що я особистість саме вдома. В моменти, коли переді мною стояв вибір і я не знала, що обрати вдома, мені говорили: «Постарайся обрати сама. Ти зможеш. Прислухайся до себе, що саме ти хочеш». Це безцінно для мене. Навіть зараз згадую, що на якісь скарги вчителів батькам про мою погану поведінку (і таке інколи бувало) тато завжди мені міг сказати: «Скажи вчительці, що тато дозволив». Мене вчили лише поважати думку кожного, а от слухати в першу чергу себе та лише тих, кому я довіряю. 

Найголовніші цінності, які виховали в мені батьки для мене на самому першому місці  і зараз. Любити життя, радіти дрібничкам, поважати інших, бути справжньою, чесною, ніколи не обманювати себе та інших, бути щедрою, доброю і ніколи не здаватися.

Що цінуєш в стосунках?

Дуже ціную чесність, розуміння, щирість та вміння бути вдячним.

Що тебе надихає? 

Мене надихає моє оточення, мої досягнення та цілі, які я ставлю перед собою, книги, природа. Також часто цікавлюся особистими історіями успіху відомих та успішних людей. Коли я бачу успішних людей, я лише захоплююся і радію, по можливості навчаюся у них.

Що вважаєш своїм життєвим кредо? 

Якщо життя пропонує тобі лимон – роби лимонад. Так! Я часто чую в свою адресу запитання, як я з легкістю виходжу з «зони комфорту» та реагую на зміни або проблеми. Часто питають поради навіть уже мої наставники, що для мене дуже приємно. Я швидко все вирішую, тому що все життя навчаюся, вчуся долати власні сумніви та страхи, стараюся йти в ногу з часом, читаю, працюю над собою, велику частину свого доходу я витрачаю на самоосвіту і ще ні разу не пошкодувала про це. Це і є мої інструменти.

Розкажи про свій творчий шлях. Що допомагає тобі так впевнено йти вперед і підкорювати нові вершини?  

Мій шлях – це постійне навчання, удосконалення вже набутих знань та робота над собою. Маючи дві освіти як викладач, я постійно відвідую всі найпрестижніші курси, підвищуючи свою кваліфікацію. Те, що я постійно навчаюся, раніше викликало у оточуючих багато запитань: «Чому?», «Що тобі це дає?» і тд… Зараз всі до цього звикли. Також маю диплом «Продюсера Big Entertainment Show», пройшовши навчання в Media 1+1  та отримавши диплом. І моя мрія здійснилася, адже таки стався мій досвід роботи на телебаченні у найголовнішому вокальному шоу нашої країни «Голос Країни. Перезавантаження» 11-й сезон. Мені пощастило потрапити «за лаштунки» такого масштабного проекту, побачити всі етапи його створення та зробити свій маленький внесок  в історію цього сезону. Будучи кастинг-редактором, я дуже надихнулася цим процесом – адже за лаштунками таких проектів працюють генії сучасності, які створюють історію. До такого рівня потрібно прагнути! Для мене велика честь побути в такому колі. А як для викладача вокалу це взагалі безцінний досвід та великий крок вперед. 

З недавнього часу мене знають не лише як викладача, а як автора пісень. Я плідно працюю над збіркою дитячих пісень «Йди за мрією» та пишу пісні на замовлення виконавцям. Деякі мої композиції вже лунали на популярних радіостанціях. 

Тому я вважаю, що це не просто мій творчий шлях, не просто робота або хобі – це моє життя, і головні вершини лише попереду. 

У тебе дуже тісний графік. Як ти все встигаєш? 

Я живу по чіткому режиму та графіку.

Я з дитинства люблю у всьому порядок. Тому такий формат, коли розписана кожна хвилина, не те що підходить мені, а навіть подобається. Я беруся лише за те, від чого горять очі. В моєму графіку лише улюблена робота, улюблені справи, навчання, яке я обираю сама, неймовірне оточення талановитих та творчих людей. Я не втомлююся від того, без чого не можу жити, а навпаки надихаюся. І для мене важливо все встигати та бути прикладом для інших. Це важко пояснити. Як кажуть, що потрібно робити лише те, що любиш – і не будеш працювати жодного дня! Ці слова про мене. 

Чому присвячуєш свій вільний час? 

Собі та своїм рідним. Для мене важливо, коли є баланс між роботою та часом на себе.

Щоб ти могла порадити собі маленькій? 

Я б порадила хоча б трішки відпочивати від навчання та кайфувати від дитинства! Вже тоді я мріяла про власну справу, любила ритм життя, встигала вчитися, як в школі так і на заняттях з репетиторами. Ходила на все в шкільні роки. Вокал, танці, музична школа, акторська майстерність, пошиття м’яких іграшок, спорт, я була завжди в центрі шкільних КВН-ів та подій. Постійно вела щоденник, де писала плани на день. Для мене було важливо біля кожної запланованої справи поставити плюсик, щоб все було виконано і щоб у всьому був порядок. І досі лише вчуся трішки відпочивати.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - zfWhpxvc7sedGc9sWSZy58FEdyuk05i5R-s3nssPtwkqI9NowMuI4naE1lmwcJUdErKuhpWot9TZwKm3U4ZPPKAzlPYXdzRBvmmf1zMe1OhxuwVwUlFYc6gumV6CtXrMTP05fTX3
Instagram Наталiя Лорес

Мария Заяц Coffee Time journal
Мария Заяц
Coffee Time journal | + posts

Social Media Editor Coffee Time journal

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

РЕКЛАМА НА САЙТЕ: [email protected]

Вы строите личный бренд и мечтаете, чтобы о вашем продукте узнали? Наша команда готова помочь с разработкой идеи и воплощением проекта в реальность. Напишите нам!