International digital journal N 1

Sunday, July 14, 2024

Правила здоров’я жінки 21 століття

Смотрите также

Наши партнеры
Реклама

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Здорова жінка – здорова сім’я. Всі ми це чули, насправді так і є.

Погодьтесь, саме жінка приносить в сім’ю все корисне і добре, як берегиня сімейного вогнища. Я – експерт в області профілактики і збереження здоров’я, більше ніж з сотнею результатів, свої в тому числі. Сьогоднi я поділюсь, як потрібно піклуватись про своє здоров’я і на що звертати увагу.

Основна частина людей рідко піклується про здорове харчування і спосіб життя, але при цьому їх дуже турбує, як вилікуватися від різних хвороб, схуднути, повернути натуральний колір шкіри і відчути легкість в тілі.

Хороше здоров’я залежить не тільки від правильного харчування і фізичних вправ, також необхідно мати гарне психічне здоров’я, здорову самооцінку, вести здоровий спосіб життя і займатись профілактикою здоров’я. Назвемо це інвестицією в наше майбутнє.

Всі ми прекрасно знаємо, що нашому організму потрібні вітаміни. Питання – звідки їх взяти? Сьогодні є багато біологічних добавок – БАД – котрі доповнюють наш з Вами раціон і саме завдяки їм ми отримуємо денну норму мікро і макроелементів, амінокислот, жирів та вуглеводів, іншими словами доповнюємо клітину.

Які ж основні правила здоров’я?

1. Пийте воду

Це основний елемент в нашому організмі, транспортний засіб. Недостатньо пити просто воду, її якість є важливою складовою. Середовище в нашому організмі (його pH= 7,4-8,5) – це лужне середовище, котре є несприятливим для розвитку і розмноження вірусів, бактерій. Тепер подумаймо: кава, чай, соки і газовані напої – корисне середовище? Питання риторичне! Вони закислюють організм і провокують віруси. Багато запитань щодо кількості води. Все індивідуально, проте існує загальна формула – 30 мл/кг тіла, це буде денною нормою води. Де ж брати біодоступну воду? Збагачуйте її фільтрами, шукайте добавки, котрі мають властивість змінювати її якість.

Photo by Pontus Ohlsson on Unsplash

2. Очистка організму

Саме так, іде мова про очистку фізичну, коли ми відмовляємось від шкідливої їжі, чистимо наш кишечник. Уявіть, що Ваш організм як диван, він стоїть, десь колись його прибирають, він забруднюється пилюкою i брудниться впродовж років, поки ви не вирішили зробити ремонт та купити нові меблі. Проте з організмом так не вийде, опції купити новий на жаль немає. Саме тому важливо допомагати кишечнику позбуватись всього зайвого, адже саме в ньому знаходиться 85% імунітету.

3. Харчування

Від харчування залежить, що отримає ваша клітина і яке дасть потомство. Так, все вірно, вони розмножуються. Головне, що варто розуміти, коли клітина здорова, вона дасть здорові клітини, здорові органи і системи. Як результат – Ви здорова людина. Але якщо клітинка хвора, чи ви їй не даєте корисні речовини, відповідно все буде не так.

4. Захист

Наш організм потребує захисту і підтримки. Ми знаємо, що є антитіла, котрі в момент захворювання активно борються з вірусом. Проте, що робити, коли імунітет слабкий? Я пам’ятаю, як в дитинстві мама нам з братом давала їсти цибулю, пити мед, часник і говорила, що це вбиває віруси. Зараз, звичайно, не варто вдаватись до радикальних методів, проте добре мати можливість захистити себе і сім’ю. В таких випадках прийдуть на допомогу: вітаміни D3, омега, жир печінки акули, спіруліна, колоїдне срібло, цинк, кора мурашиного дерева з селеном – це аптечка, котра лежить в нашому домі і вам рекомендую.

Photo by Michele Blackwell

5. Спорт і здоровий сон

Якщо ви не виспалися, значить ви не змогли відновити сили і протягом дня ви будете млявим. Щоб хоч якось заповнити енергію, вас буде тягнути до дрібних перекусів, які часто належать до нездорової їжі. Крім того недолік сну викликає передчасне старіння.

Фізичну активність потрібно підтримувати якнайменше 2 рази на тиждень по годині, займаючись фітнесом. Дослідження показали, що регулярна фізична активність приносить величезну користь для нашого здоров’я, у тому числі збільшення тривалості життя, зниження ризику захворювань, поліпшення роботи організму і втрату ваги.

Дорогі дівчата, жінки – любіть себе, піклуйтесь про себе! I тоді Ваша родина буде ще здоровішою і щасливішою.

Main photo by LYFE Fuel

Христя Костюк
+ posts

Консультант в області профілактики здоров’я

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

РЕКЛАМА НА САЙТЕ: [email protected]

Вы строите личный бренд и мечтаете, чтобы о вашем продукте узнали? Наша команда готова помочь с разработкой идеи и воплощением проекта в реальность. Напишите нам!