Международный журнал №1

Thursday, July 7, 2022

Гурт Kalush Orchestra переміг у фіналі Євробачення-2022

Смотрите также

Наши партнеры
Реклама

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

За результатами підрахунку голосів професійного жюрі та глядачів конкурсу, наша країна здобула 631 бал, з величезним відривом випередивши Британію з 466 балами та Іспанію, яка набрала 459 балів.

Найбільшу кількість балів – 12 – Україні віддали національні журі Польщі, Молдови, Латвії, Румунії, Литви. Українське національне журі свої 12 балів віддало Великій Британії.

«Дякую всім українцям, які за нас голосували, всій діаспорі. Я дуже вдячний. Ця перемога реально дуже і дуже важлива цього року для України. Ми робили все можливе кожен день, дуже і дуже багато зусиль докладали, щоб привезти цю перемогу. Неможливо передати почуття, наскільки ми зараз раді, що нам вийшло це зробити. Дякую, Україно!» – сказав у першому коментарі зі сцени Євробачення по його закінченні лідер Kalush Orchestra Олег Псюк.

Цьогоріч Україну представляв гурт Kalush Orchestra, який виступав під номером 12 з піснею Stefania.

Перемога Kalush Orchestra була очікуваною, хоч боротьба на перше місце виявилася гострою. Гурт був фаворитом у глядачів, за прогнозами букмекерів від самого початку очолював список учасників, а напередодні конкурсу мав найвищі показники – 59-60% (за ним були Швеція – 11%, Великобританія – 10%, Іспанія та Італія – по 5%).

Нагадаємо: це третя за рахунком перемога України у цьому конкурсі за весь час — після Руслани у 2004 році та Джамали у 2016-му. 

Джерело: Укрінформ

Coffee Time journal
Website | + posts

Твой журнал на каждый день!

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

РЕКЛАМА НА САЙТЕ: [email protected]

Вы строите личный бренд и мечтаете, чтобы о вашем продукте узнали? Наша команда готова помочь с разработкой идеи и воплощением проекта в реальность. Напишите нам!