Международный журнал №1

Дієві поради: як полюбити своє тіло?/HOW TO LOVE MY BODY

Смотрите также

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Я стільки часу провела навколо цієї теми, просто звідусіль чую, як важливо чути себе, що нелюбов та неприйняття себе –  корінь усіх проблем. I це здається очевидно правильним.

Але що робити, якщо ти не любиш або не до кінця? Прочитавши кілька книг і навіть більше різних статей, потім поговоривши з чоловіком та друзями про це, я виділила ось такі основні дієві, на мою думку, поради:

1. Цінуйте і приймайте власне тіло вже зараз, навіть якщо ви в процесі самовдосконалення. Тому що ваше тіло вже є унікальне і прекрасне від початку.

2. Ніколи, ніколи, ніколи не порівнюйте себе з кимось іншим! Всі ми схожі на квіти у великому саду, там всі різні, але по-своєму гарні, і саме це робить наш світ різноманітним. Можна влаштувати собі професійну фотосесію. Це допоможе побачити свою унікальну красу зі сторони і порівнювати лише себе з собою!

3. Щоранку практикуйте кілька власних афірмацій про свою красу та здоров`я. З часом ви повірите у те, що говорите (так працює свідомість).

4.  Піклуйтесь про своє тіло, балуючи його різними ритуалами краси і без стресу. Навіть, якщо у вас сьогодні всього 5 хвилин для душу, будь ласка, оберіть найароматніший крем для душу, увімкніть улюблену музику і насолоджуйтесь! Це важливо!

5. “Ні” негативним думкам і словам про себе та своє тіло. І дуже важливо – не дозволяйте цього робити іншим людям!

6. Добре бути оточеним людьми, які по-справжньому люблять і піклуються про вас.

7. Практика йоги або танцю зазвичай допомагає знайти контакт зі своїм тілом.

8. Напишіть лист з мінімум 10 реченнями на тему “За що я вдячна своєму тілу?”

Щодо мене, остання порада працювала найкраще. Я почала більше любити і цінувати своє тіло лише після того, як виносила і народила своїх дітей.

Після того, як я побачила, що моє тіло зробило за такий короткий час, наскільки це дивовижно та неймовірно! Я відчувала себе красивою, як ніколи раніше! Це допомогло мені побачити власну та неповторну красу.

Бажаю усім жінкам бути впевненішими у собі, розпізнати та цінувати свою неповторність!

I spent so much time around this subject.

I just hear from everywhere how important it is to love ourselves and it seems so obviously right but what to do if you’re not.  

So I read a few books and even more different articles.

I spoke with my friends about that and here is the best advices I got :

1. Appreciate and accept your own body. Because your body is unique and already beautiful .2. Never,  never,  never compare yourself with someone else.  We are all like flowers in a big garden,  everyone is different but beautiful in their own way.


3. Practice a few affirmations every morning about your beauty and health. With time you are gonna believe in what you are saying.

4. Take care of yourself without stress. Even if you have just 5min for shower today,  please choose the best shower cream + turn on your favorite music and enjoy!5. “No” to  negative thoughts and words about yourself and your body.  And very important don’t let others do that!

6. Good to be surrounded by people who really love and care about you.


7. Practicing yoga or dance usually helps to find contact with your body.


8. Write a letter with minimum 10 sentences about “what for I am thankful to my body ?”

Last advice worked the best for me. I began to love and appreciate myself more only after being pregnant and when I gave birth to my babies.

I saw what my body did during this short time. Then I realized how amazing and incredible it is!!! I feel myself more beautiful like never before. It helped me to see my own and unique beauty. .


I wish all women to be more confident about themselves, find and appreciate their own unique beauty!

Анна Кальяча
Анна Кальяча
+ posts

Українка, ПМЖ Швеції, стиліст, колорист, заміжня за Шведом, мама двійнят, мікроблогер

Наши партнеры
Реклама

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img