International digital journal N 1

Tuesday, October 4, 2022

Слов`янський базар. Відродження великих фестивалів

Смотрите также

Наши партнеры
Реклама

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Здавна відомий і шанований міжнародний фестиваль мистецтв «Слав`янський базар у Вітебську 2021» пройшов в Білорусії ювілейний тридцятий раз.

photo fest-sbv.by

Свою країну Україну з гідністю і гордістю представила талановита і харизматична виконавиця Рената Штіфель. Рената підкорила вже не одну велику сцену: відбори Нової Хвилі, сцену дитячого та дорослого Євробачення, Голос країни, Чорноморські ігри і безліч інших конкурсів.

photo fest-sbv.by

На конкурсі у Вітебську Рената представила дві пісні – світовий хіт і слов’янську пісню.

Світовим хітом в її виконанні стала переможна пісня Євробачення в 2014 р «Rise Like a Phoenix» (сл. І муз. C.Mason, A.Zuckowski, J.Maas, J.Patulka), номер шикарно прикрасив балет «Тодес», це була блискуча постановка балету Алли Духової.

photo fest-sbv.by

Для другого конкурсного номеру Рената вибрала українську пісню «Рідна мати моя» (сл. А.Малишко, муз. П.Майборода). Ця легендарна пісня не залишила нікого байдужим, одвічна тема і талант виконавиці «пробирали глядача до мурашок».

photo fest-sbv.by


Образи створювали і підкреслили неймовірні сукні від українського бренду Reny M, з Ужгорода, рідного міста вокалістки! Рената славиться сильним вокалом, який підкорює з першої ноти, сильною подачею, шаленою енергетикою і стійкістю характеру.

Свою історію останніх кількох місяців я можу описати трьома словами: мрія, що збулась! Дякую, Вітебськ, за атмосферу, яку створив і подарував. За пережиті емоції,
вони назавжди залишаться в пам’яті! Дякую організаторам за це свято музики! Дорогі конкурсанти, за ці дні ми стали великою родиною, ви всі дуже
талановиті і нехай для кожного з вас ця велика сцена стане початком великого творчого шляху!

Відгукнулась виконавиця на своїй сторінці в інстаграм @renatashtifel

Серед 14-ти країн Україна посіла почесне 2-е місце. Загалом результат конкурсу виглядає так:

Гран прі і 20 тис. доларів – Казахстан представила співачка Рухія.

photo fest-sbv.by

Перше місце і 15 тис. доларів – представник Сербії Ірина Арсенієвич.
Друге місце і по 5 тис. доларів розділили Україна, наша Рената Штіфель, та Білоруський виконавець Даниїл Мишковець.
Третє місце і 5 тис. доларів розділили Азербайджан, Тофік Гаджиєв, та Словаччина, Іванна.

Стільці журі цього року зайняли почесні музиканти з усього світу.

photo fest-sbv.by

Голова журі «Слав`янський базар у Вітебську 2021» Анатолій Ярмоленко (Білорусія), Мікеле Пома (Італія), Таїсія Повалій (Україна), Дімаш Кудайберген (Казахстан), Костянтин Москович (Молдова), Сергій Пенкін (Росія), Патрік Жан Батист (Франція).

Уляна Степаненко
Coffee Time journal | + posts

Розробник Coffee time journal, амбасадор CTJ в Україні, журналіст "Міжнародної асоціації журналістів в Україні та ЄС", інтерв`юер, вокаліст, мікроблогер, засновник Громадської організації, громадський діяч.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

РЕКЛАМА НА САЙТЕ: [email protected]

Вы строите личный бренд и мечтаете, чтобы о вашем продукте узнали? Наша команда готова помочь с разработкой идеи и воплощением проекта в реальность. Напишите нам!